Bornova Çilingir 24 Saat

Bornova Çilingir İlçenin İstediğiniz Her Yerinde

Uzun yıllardır Bornova çilingir ihtiyaçlarını karşılamak için hizmetlerini sürdüren 7/24 Çilingirci işletmesi, ilçede bugün birçok kişi için profesyonel destek oluşturmaktadır. Aynı zamanda emniyet gibi birçok kurum için de gereken hizmetleri vererek, tam güvenilir ve kaliteli bir yapı sağlamaktadır. Bu yapı sayesinde ev, ofis, işletme ve depo gibi her alanda hizmet sunmaktadır.

Firma, 1995 yılında kurulmuş yapısı ile birlikte bugün tam profesyonel ve teknik bir hizmet sağlamaktadır. Yeni teknikler ve sistemler sayesinde Bornova anahtarcı hizmetlerinde kapı açma, kilit değiştirme ve onarım gibi işlemlerde hiçbir hasar vermeden garantili sonuç elde edilmektedir. Kullanılan her malzeme piyasada bilinen en kaliteli markalardan seçilmektedir.

Araç kapıları gibi en hassas noktalarda dahi aracın çalışmasına gerek kalmadan size ulaşan firma kapı açma, anahtar kopyalama ve kumanda değişimi gibi hizmetler sağlamaktadır. Hatta son yıllarda sıklıkla talep edilen oto immobilizer gibi hizmetler de Bornova oto çilingir hizmetleri kapsamında sunulmaktadır. Ayrıca talep edilen tüm bu işlemlerde her zaman ekonomik bir yapı görülmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*